Найулюбленішим делікатесом в нашій країні вважається  лососева ікра.  Серед різновидів червоної ікри найбільш цінною і популярною є  ікра риби кети. Ця риба належить до представників Тихоокеанського лосося і характеризується  великими розмірами тіла. Нереститься кета з липня по жовтень, переходячи з океану в прісні водойми.  Під час переходу вона змінює форму і колір тіла, передаючи ще більше поживних речовин в ікру.


 

        Як же цей смачний делікатес потрапляє на ваш стіл? Вас це питання колись турбувало? Це доволі тяжка і трудомістка праця рибалок. В місцях путини кети, а саме в водоймах Сахаліну і Камчатки, направляється корабель, на якому проходять всі етапи  добування і обробки ікри. Спочатку її виймають із риби, потім очищають від нутрощів. Наступним етапом обробки вважається просушування с допомогою центрафуги, і додаванням до неї солі, консервантів, антисептиків  і рослинної олії.

        Поступаючи в магазини, зазвичай ікра там довго не затримується, так як є доволі популярним продуктом і швидко розкупається справжніми гурманами.

        Зовнішній вигляд вагової ікри кети зазвичай нагадує всім улюблений радянський фільм «Іван Васильович змінює професію».  Но, тут, є неймовірна помилка і історична неточність. Наші предки довгий час не могли скуштувати цей надзвичайний продукт, так як його засолювати навчилися тільки в 19 столітті. Після цього його стали транспортувати в різні куточки світу, і він став доступний для багатьох  людей.

        Смак ікри кети характеризується дуже ніжним вершковим присмаком, який полонив не одного гурмана. Зовнішній вигляд цього делікатесу також дуже привабливий. Великі ікринки оранжево-червоного відтінку не залишать байдужим нікого. Ікру кети можна  куштувати як в чистому виді, так і доповнювати нею різноманітні страви: бутерброди, рибні асорті, салати і т.д.


 

        Якщо ви хоча б раз скуштуєте кетову ікру,то ви станете справжнім її фанатом назавжди. Ваші гості будуть задоволені від вишуканих закусок, приготованих з неї, а ви від цього - неймовірно щасливі. Дуже просто купити червону ікру кети, замовляючи за допомогою сайту kingscaviar.com.ua. Тільки тут завжди свіжа і смачна ікра дешево, по доступній для  споживача  ціні. Замовляйте і насолоджуйтесь вишуканістю і довершеністю смаку червоної ікри!